Hakkımızda

HAKKIMIZDA
_

Biz Kimiz?

Meet our team members and our work places

ODAK LAZER İZMİR Merkezli olarak 2013 yılından bu yana ürettiği her makinada kaliteden taviz vermeyen ve müşteri odaklı anlayışı ile üretimden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda kusursuzluğu ilke edinen bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Son 10 yıl içerisinde üretim yeteneklerimizi ve kapasitemizi geliştirerek, üretmeyi öğrenmeye devam ediyoruz ilkesi ile ODAK LAZER ürünlerinde kullandığı en son teknoloji ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim anlayışı ile kaliteden ödün vermeyen üstün nitelikli CNC Lazer Kesim Makinaları üretmektedir. Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden ODAK LAZER, AR-GE departmanındaki özverili çalışmalarının karşılığında sektöründeki gelişimleri üretimini yapmakta olduğu makina çeşitlerine uygulayarak , ODAK LAZER kalitesiyle adından söz ettiren ürünleri ile sektöründe fark yaratarak kısa süre içerisinde güven veren markalar arasına adını yazdırmıştır. Her geçen gün yenilenen teknolojisi ve genişleyen ürün gamıyla elde ettiği bu başarısını arttırarak devam ettirmektedir.

“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”

Mustafa Kemal ATATÜRK

  • Kalite
  • Dayanıklılık
  • Enerji Verimliliği
  • Yüksek Teknoloji
  • Satış Sonrası Destek
  • Son Teknoloji Sistemler
  • Yedek Parça Hizmeti
  • Geniş Servis Ağı
ENGINEERS
_

Kaliteli Ürünler

Lazer teknolojisinin hızla değiştiği bir dönemde, ODAK LAZER olarak sürekli olarak yeniliklere ve gelişmelere açık bir yaklaşım benimsemekteyiz. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize büyük yatırımlar yaparak, müşterilerimize en son teknolojiye sahip ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

ODAK LAZER
_

Bizi  Tanıyın!

ODAK LAZER olarak, üretim süreçlerimizde kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Her bir makina ve ürün, en yüksek standartlara uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Kalite kontrol süreçlerimiz, ürünlerimizin en üst düzeyde güvenilir ve performanslı olmasını sağlamak amacıyla titizlikle uygulanmaktadır.

100

Kaliteli Üretim

100

Enerji Verimliliği

100

Yüksek Teknoloji

100

Satış Sonrası Destek